Jsme dva kamarádi a bývalí spoluhráči, kteří od malička milují fotbal. Chtěli jsme si najít projekt, který by nás bavil a dával našim zákazníkům něco nového a jedinečného. Věděli jsme, že se naše profesní dovednosti dobře doplňují a tak se po chvíli přemýšlení a zkoumání zrodila myšlenka vyrábět ohebné chrániče. Věděli jsme, že spousta našich kolegů řeší problém s nepohodlnými, velkými nebo těžkými chrániči a tento problém jsme chtěli vyřešit. Povedlo se! Po několika měsících práce jsme vyvinuli chrániče, které jsou lehké, odolné a přizpůsobí se každému tvaru nohy. K těmto unikátním chráničům jsme ještě navrhli a vytvořili doplňky, které k dobrým chráničům neodmyslitelně patří. Takto vznikla nová značka Foul, která se pro vás bude snažit udělat ty nejlepší a nejpohodlnější chrániče jaké jste kdy měli na noze.

Štěpán Rybníček
Zakladatel

I když jsem se pěkných pár let snažil, tak jsem velkou díru do fotbalového světa nakonec neudělal. V dorosteneckém věku jsem hrával v SK Sigma Olomouc, FC Hlučín, nebo MFK Karviná. Mým vrcholem v seniorském fotbalu byla 3. liga, kde jsem se také potkal s Pavlem. Aktuálně pracuji jako UX/UI designer a projektový manažer ve firmě Vergilio, kde mimo jiné navrhuji webové stránky, e-shopy a mobilní aplikace. Stojím tedy za celým designem a technickým řešením našeho webu.

Ing. Pavel Chalupa
Zakladatel

Od malička jsem snil o tom, že se stanu profesionálním fotbalistou. Postupem času jsem zjistil, že splnění tohoto snu bude nad moje síly. V žákovském a dorosteneckém věku jsem kopal za FC Vysočina Jihlava. V seniorském věku jsem několik let hrál 3. nejvyšší soutěž. Aktuálně pracuji jako sales consultant ve společnosti nabízející benefity. Díky profesním zkušenostem mám na starosti komunikaci a výrobu našich unikátních chráničů.

Doprava zdarma od 1 500 Kč
Menu
0 Kč